TV TELKA: Jak naladit

TV TELKA: Jak naladit

Sponzorované odkazy:

na satelitu skylink

TV Telka jak naladit

Telka TV je nová digitální stanice společnosti Nova TV, která odstartuje již za pár týdnů. Jak naladit TV Telku?

Stanice zatím nezačala vysílat. Zatím se v médiích objevil jen název této stanice, obecně stanovené datum zahájení vysílání TV Telky a stručné informace o tom, co bude vysílat. Všechny další informace, včetně toho, jak TV Telku naladit zůstávají zahalené.

Internetem koluje ovšem informace, že by měla jít TV Telka naladit na satelitu (Skylink, CSlink, UPC), dále v DVB-T a v kabelových sítích (UPC kabelovka). Zatím ale stále nejsou jasné ani frekvence naladění této stanice na satelitu ani jiné základní informace ohledně toho, jak tuto TV naladit. Budeme si tedy muset ještě pár dní počkat.

Jen připomeňme, že zatím poslední televize skupiny Nova Group Smíchov TV není možné naladit na satelitu, čímž tato stanice rozvířila mezi diváky velké diskuze na internetu. Všechny ostatní stanice skupiny TV Nova totiž na satelitu vysílají. Uvidíme, jakým směrem se bude ubírat právě nový sedmý kanál.

Sponzorované odkazy:

Diskuze ke článku TV Telka

Všechny komentáře k tomuto článku:

  1. josef magor says:

    polubte me rit

  2. eda says:

    běžte s tím do prdele,stejně se tam budou jen opakovat starý blbosti,spíše mě napadá že budou vydělávat jen na reklamách,

  3. Petra says:

    ahoj je skoda ze nemuzu telku naladit normalne na kabelovce jako fandu bavi me se koukat na zlatou mriz atd.

Zanech komentář k tomuto článku