TV Telka jak naladit

TV TELKA: Jak naladit

na satelitu skylink
TV Telka jak naladit
Telka TV je nová digitální stanice společnosti Nova TV, která odstartuje již za pár týdnů. Jak naladit TV Telku?

Stanice zatím nezačala vysílat. Zatím se v médiích objevil jen název této stanice, obecně stanovené datum zahájení vysílání TV Telky a stručné informace o tom, co bude vysílat. Všechny další informace, včetně toho, jak TV Telku naladit zůstávají zahalené.

Internetem koluje ovšem informace, že by měla jít TV Telka naladit na satelitu (Skylink, CSlink, UPC), dále v DVB-T a v kabelových sítích (UPC kabelovka). Zatím ale stále nejsou jasné ani frekvence naladění této stanice na satelitu ani jiné základní informace ohledně toho, jak tuto TV naladit. Budeme si tedy muset ještě pár dní počkat.

Jen připomeňme, že zatím poslední televize skupiny Nova Group Smíchov TV není možné naladit na satelitu, čímž tato stanice rozvířila mezi diváky velké diskuze na internetu. Všechny ostatní stanice skupiny TV Nova totiž na satelitu vysílají. Uvidíme, jakým směrem se bude ubírat právě nový sedmý kanál.

3 thoughts on “TV TELKA: Jak naladit”

  1. běžte s tím do prdele,stejně se tam budou jen opakovat starý blbosti,spíše mě napadá že budou vydělávat jen na reklamách,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.